INFORMACJE O REKRUTACJACH NA NASZYM SERWERZE

Wszystkie informacje o poszczególnym staff'ie znajdziesz na serwerze discord

Rekrutacja Administracja HardRP

Rekrutacja ta polega na dwóch etapach, jednym etapem jest podanie a drugi etap jest przeprowadzany na naszym discordzie, Drugi etap jest to rekrutacja ustna z podstawowych umiejętności i znajomości Regulaminu HardRP. Więcej informacji na temat rekrutacji znajdziesz na discordzie.


Rekrutacja Administracja RP

Rekrutacja ta polega na dwóch etapach, jednym etapem jest podanie a drugi etap jest przeprowadzany na naszym discordzie, Drugi etap jest to rekrutacja ustna z podstawowych umiejętności i znajomości Regulaminu RP. Więcej informacji na temat rekrutacji znajdziesz na discordzie


Rekrutacja administracja NonRP

Rekrutacja ta polega na dwóch etapach, jednym etapem jest podanie a drugi etap jest przeprowadzany na naszym discordzie, Drugi etap jest to rekrutacja ustna z podstawowych umiejętności i znajomości Regulaminu NonRP. Więcej informacji na temat rekrutacji znajdziesz na discordzie.


Rekrutacja Support HardRP

Rekrutacja ta polega na dwóch etapach jednym etapem jest podanie a drugi etap jest przeprowadzany na naszym discordzie. Drugi etap jest to rekrutacja ustna z podstawowych umiejętności i znajomości Regulaminu RP. Więcej informacji na temat rekrutacji znajdziesz na discordzie.


Rekrutacja Moderacja discord

Rekrutacja ta polega na jednym etapie którym jest podanie. Rekrutacja polega na sprawdzeniu twoich umiejętności i znajomości botów znajdujących się na serwerze discord Sieci Donito. Więcej informacji na temat rekrutacji znajdziesz na discordzie.